SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udzialu w kursach organizowanych przez Akademię Regionalną Cisco przy Katedrze Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Poniżej znajdziecie Państwo odnośniki do formularzy umożliwiających zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu. Formularze te są dwojakiego rodzaju:

  • ZGŁOSZENIA gromadzą dane o chętnych do wzięcia udziału w szkoleniach. Osoby te informowane są później ze stosownym wyprzedzeniem o rozpoczynających sie kursach i terminie rozpoczęciach zapisów. (Zgłoszenia ważne są jeden rok akademicki)
  • ZAPISY to formularze udostępniane tylko w okresie naboru na kursy, umożliwiające wyrażenie zinteresownia konkretnym kursem. (Zapis ważny jest tylko w czasie trwania danego naboru)

Bardzo prosimy o dokładne wskazanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani:
Cisco Certified Networking Associate czy Cisco Certified Networking Professional.

ZAPISY NA NOWY KURS

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczynamy kolejny nabór na szkolenia Cisco Networking Academy Program.

Poprzez poniższy formularz można zadeklarować chęć zapisu na tworzony kurs. Na podstawie przesłanych do nas danych będą tworzone listy uczestników. Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs. W najbliższym czasie, Ci z Państwa, którzy dostaną się na listę uczestników otrzymają potwierdzający e-mail, który zawierać będzie dalsze instrukcje (sposób dokonania wpłaty, termin rozpoczęcia zajęć, miejsce spotkań itp). Prosimy o niedokonywanie wcześniejszych wpłat.

W przypadku prowadzenia równoczesnego naboru na kilka kursów, bardzo prosimy o poprawne zadeklarowanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.

UWAGA! Formularz nie wysyła żadnego automatycznego powiadomienia o zapisie.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: klik

ZGŁOSZENIE ZAINTERESOWANIA SZKOLENIAMI

Poprzez niniejszy formularz można zgłosić swoje zainteresowanie wybranymi szkoleniami (zarówno CCNA, jak i CCNP). Na podstawie przesłanych do nas danych w przyszłości będzie Pan(i) powiadamiany(a) ze stosownym wyprzedzeniem o rozpoczynających się kursach i terminach zapisów na nie.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs, a jedynie wyrazem zainteresowania powiadomieniami o szkoleniach. By zostać uczestnikiem kursu, należy wziąć udział w zapisach w określonym terminie.

UWAGA! Zgłoszenia ważne są jeden rok akademicki.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: klik