SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udzialu w kursach organizowanych przez Akademię Regionalną Cisco przy Katedrze Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Poniżej znajdziecie Państwo odnośniki do formularzy umożliwiających zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu. Formularze te są dwojakiego rodzaju:

  • ZGŁOSZENIA gromadzą dane o chętnych do wzięcia udziału w szkoleniach. Osoby te informowane są później ze stosownym wyprzedzeniem o rozpoczynających sie kursach i terminie rozpoczęciach zapisów. (Zgłoszenia ważne są jeden rok akademicki)
  • ZAPISY to formularze udostępniane tylko w okresie naboru na kursy, umożliwiające wyrażenie zinteresownia konkretnym kursem. (Zapis ważny jest tylko w czasie trwania danego naboru)

Bardzo prosimy o dokładne wskazanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani:
Cisco Certified Networking Associate czy Cisco Certified Networking Professional.

ZAPISY NA NOWY KURS

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczynamy kolejny nabór na szkolenia Cisco Networking Academy Program.

Poprzez poniższy formularz można zadeklarować chęć zapisu na tworzony kurs. Na podstawie przesłanych do nas danych będą tworzone listy uczestników. Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs. W najbliższym czasie, Ci z Państwa, którzy dostaną się na listę uczestników otrzymają potwierdzający e-mail, który zawierać będzie dalsze instrukcje (sposób dokonania wpłaty, termin rozpoczęcia zajęć, miejsce spotkań itp). Prosimy o niedokonywanie wcześniejszych wpłat.

W przypadku prowadzenia równoczesnego naboru na kilka kursów, bardzo prosimy o poprawne zadeklarowanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.

UWAGA! Formularz nie wysyła żadnego automatycznego powiadomienia o zapisie.

1. Kurs CCNA (moduł 1) wersja 7.0 - ZAJĘCIA HYBRYDOWE

Kurs będzie dzielił się na dwie części: pierwsze cztery zajęcia odbędą się w laboratorium, pozostałe realizowane będą zdalnie. Zajęcia odbywać będą się we wtorki i czwartki w godzinach 18.00-21.30. W przypadku większego zainteresowania kursem, ze względów epidemicznych, dopuszczamy możliwość podziału stacjonarnej części kursu na dwie grupy realizujące zajęcia osobno (druga grupa zostanie wtedy uruchomiona w poniedziałki i środy w tych samych godzinach - tylko na okres zajęć stacjonarnych). W ramach modułu 1 CCNA odbędzie się 63 godziny lekcyjne zajęć, czyli 14 spotkań po ok. 4,5 godzin lekcyjnych (ok. 3,5 zegarowych). Pierwsze zajęcia odbędą się na przełomie marca i kwietnia 2021.

Planujemy przeprowadzenie wszystkich trzech modułów kursu CCNA w ciągu około 10 miesięcy, tzn. do lutego 2022 r.

Kurs będzie prowadzony zgodnie ze zmianami w certyfikacji następującymi od lutego 2020!

2. Kurs CCNA Cybersecurity Operations wersja 1.1 - ZAJĘCIA HYBRYDOWE

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy, w godz. 18.00 - 21.30. Szkolenie będzie mieć formę hybrydową - będzie można w nim uczestniczyć w formie stacjonarnej (w sali zajęciowej) oraz zdalnie na żywo (pracując na maszynach wirtualnych lub połączeniu przez VPN do laboratorium). Planujemy 14 spotkań. Planowany termin rozpoczęcia zajęć to przełom marca i kwietnia, dokładna data podany zostanie po zebraniu grupy.

Spotkania zdalne odbywać się będą z wykorzystaniem platformy Cisco Webex Meetings (dostęp przez desktopowego klienta lub przeglądarkę, nie wymaga żadnych opłat). Uczestnikom kursu udostępnione zostaną maszyny wirtualne przygotowane do realizacji zadań do instalacji we własnym środowisku (zalecany hypervisor: VirtualBox 6, dostępne wolne 12 GB pamięci RAM oraz ok. 40 GB dysku twardego). W przypadku realizacji zajęć w formie zdalnej, na części spotkań wymagany będzie dostęp do laboratorium, do którego zapewnimy VPN. Po zajęciach udostępniane będą także nagrania z wirtualnych spotkań.

Prosimy o wskazanie w polu uwag wybranej formy szkolenia.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: klik

ZGŁOSZENIE ZAINTERESOWANIA SZKOLENIAMI

Poprzez niniejszy formularz można zgłosić swoje zainteresowanie wybranymi szkoleniami (zarówno CCNA, jak i CCNP). Na podstawie przesłanych do nas danych w przyszłości będzie Pan(i) powiadamiany(a) ze stosownym wyprzedzeniem o rozpoczynających się kursach i terminach zapisów na nie.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs, a jedynie wyrazem zainteresowania powiadomieniami o szkoleniach. By zostać uczestnikiem kursu, należy wziąć udział w zapisach w określonym terminie.

UWAGA! Zgłoszenia ważne są jeden rok akademicki.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: klik