ZAPISY NA NOWY KURS

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczynamy kolejny nabór na szkolenia Cisco Networking Academy Program.

Poprzez poniższy formularz można zadeklarować chęć zapisu na tworzony kurs. Na podstawie przesłanych do nas danych będą tworzone listy uczestników. Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs. W najbliższym czasie, Ci z Państwa, którzy dostaną się na listę uczestników otrzymają potwierdzający e-mail, który zawierać będzie dalsze instrukcje (sposób dokonania wpłaty, termin rozpoczęcia zajęć, miejsce spotkań itp). Prosimy o niedokonywanie wcześniejszych wpłat.

W przypadku prowadzenia równoczesnego naboru na kilka kursów, bardzo prosimy o poprawne zadeklarowanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.

UWAGA! Formularz nie wysyła żadnego automatycznego powiadomienia o zapisie.

1. Kurs CCNP CORE (Implementing and Operating Cisco Enterprise Network Core Technologies)

Zajęcia będą odbywać się w weekendy, w soboty w godzinach 17:00-20:30. Planujemy 16 spotkań. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu grupy. Grupa zajęciowa będzie liczyć około 12 osób.

2. Kurs CCNP ADVANCED (Implementing Cisco Enterprise Advanced Routing and Services)

Zajęcia będą odbywać w godzinach 18:00-21:30, dzień do ustalenia po zebraniu chętnych. Planujemy 16 spotkań. Grupa zajęciowa będzie liczyć około 12 osób.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: klik