ZAPISY NA NOWY KURS

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczynamy kolejny nabór na szkolenia Cisco Networking Academy Program.

Poprzez poniższy formularz można zadeklarować chęć zapisu na tworzony kurs. Na podstawie przesłanych do nas danych będą tworzone listy uczestników. Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs. W najbliższym czasie, Ci z Państwa, którzy dostaną się na listę uczestników otrzymają potwierdzający e-mail, który zawierać będzie dalsze instrukcje (sposób dokonania wpłaty, termin rozpoczęcia zajęć, miejsce spotkań itp). Prosimy o niedokonywanie wcześniejszych wpłat.

W przypadku prowadzenia równoczesnego naboru na kilka kursów, bardzo prosimy o poprawne zadeklarowanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.

UWAGA! Formularz nie wysyła żadnego automatycznego powiadomienia o zapisie.

1. Kurs CCNA Routing & Switching (moduł 1) wersja 6.0 (zapisy na listę rezerwową)

Zajęcia będą się odbywać w dni poniedziałki i środy w godzinach popołudniowych (18:00-21:30). W ramach semestru 1 odbędzie się 50 godzin lekcyjnych, czyli 11 spotkań po około 4,5 godzin lekcyjnych (3,5 zegarowych). Grupa liczyć będzie 12-14 osób. Pierwsze zajęcia odbędą się 4 marca 2019 r. Planujemy ukończenie 4 modułów kursu CCNA ROUTING & SWITCHING w ciągu jednego roku akademickiego, tzn. do lutego 2020 r.

W tym momencie trwają zapisy na listę rezerwową. Osiągnęliśmy już maksymalną liczbę osób na planowanej grupie. W przypadku zwolnienia się miejsc, będziemy zapraszać osoby z listy rezerwowej. W razie dalszego dużego zainteresowania, zaproponujemy dodatkowy termin zajęć.

2. Kurs CCNP SWITCH wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać się w weekendy, godz. 17.00-20.30. Planujemy 11 spotkań. Zajęcia rozpoczną się 2 marca 2019.

Osoby zainteresowane będą miały możliwość kontynuacji szkolenia na innych kursach CCNP, o ile zostaną utworzone odpowiednio licznej grupy.

3. Kurs CCNP TSHOOT wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać się w dni powszednie (środy lub piątki, do ustalenia po zebraniu grupy), w godzinach 18:00-21:30. Planujemy 10 spotkań. Grupa zajęciowa będzie liczyć około 12 osób.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: klik