ZAPISY NA NOWY KURS

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczynamy kolejny nabór na szkolenia Cisco Networking Academy Program.

Poprzez poniższy formularz można zadeklarować chęć zapisu na tworzony kurs. Na podstawie przesłanych do nas danych będą tworzone listy uczestników. Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs. W najbliższym czasie, Ci z Państwa, którzy dostaną się na listę uczestników otrzymają potwierdzający e-mail, który zawierać będzie dalsze instrukcje (sposób dokonania wpłaty, termin rozpoczęcia zajęć, miejsce spotkań itp). Prosimy o niedokonywanie wcześniejszych wpłat.

W przypadku prowadzenia równoczesnego naboru na kilka kursów, bardzo prosimy o poprawne zadeklarowanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.

UWAGA! Formularz nie wysyła żadnego automatycznego powiadomienia o zapisie.

W tym momencie trwają zapisy na listę rezerwową. Osiągnęliśmy już maksymalną liczbę osób na planowanej grupie. W przypadku zwolnienia się miejsc, będziemy zapraszać osoby z listy rezerwowej. W razie dalszego dużego zainteresowania, zaproponujemy dodatkowy termin zajęć.

1. Kurs CCNP TSHOOT wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać w godzinach 18:00-21:30, dzień do ustalenia po zebraniu chętnych. Planujemy 10 spotkań. Grupa zajęciowa będzie liczyć około 12 osób.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: klik