SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udzialu w kursach organizowanych przez Akademię Regionalną Cisco przy Katedrze Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Poniżej znajdziecie Państwo odnośniki do formularzy umożliwiających zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu. Formularze te są dwojakiego rodzaju:

  • ZGŁOSZENIA gromadzą dane o chętnych do wzięcia udziału w szkoleniach. Osoby te informowane są później ze stosownym wyprzedzeniem o rozpoczynających sie kursach i terminie rozpoczęciach zapisów. (Zgłoszenia ważne są jeden rok akademicki)
  • ZAPISY to formularze udostępniane tylko w okresie naboru na kursy, umożliwiające wyrażenie zinteresownia konkretnym kursem. (Zapis ważny jest tylko w czasie trwania danego naboru)

Bardzo prosimy o dokładne wskazanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani:
Cisco Certified Networking Associate czy Cisco Certified Networking Professional.

ZAPISY NA NOWY KURS

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczynamy kolejny nabór na szkolenia Cisco Networking Academy Program.

Poprzez poniższy formularz można zadeklarować chęć zapisu na tworzony kurs. Na podstawie przesłanych do nas danych będą tworzone listy uczestników. Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs. W najbliższym czasie, Ci z Państwa, którzy dostaną się na listę uczestników otrzymają potwierdzający e-mail, który zawierać będzie dalsze instrukcje (sposób dokonania wpłaty, termin rozpoczęcia zajęć, miejsce spotkań itp). Prosimy o niedokonywanie wcześniejszych wpłat.

W przypadku prowadzenia równoczesnego naboru na kilka kursów, bardzo prosimy o poprawne zadeklarowanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani.

UWAGA! Formularz nie wysyła żadnego automatycznego powiadomienia o zapisie.

1. Kurs CCNA Routing & Switching (moduł 1) wersja 6.0

Zajęcia będą się odbywać w dni poniedziałki i środy w godzinach popołudniowych (ok. 18:00-21:15). W ramach semestru 1 odbędą się 52 godziny lekcyjne czyli 11 spotkań po około 4-4,5 godzin lekcyjnych (3-3,5 zegarowych). Grupa liczyć będzie 12-14 osób. Pierwsze zajęcia odbędą się natychmiast po zebraniu grupy ćwiczeniowej (marzec 2018 r.). Planujemy ukończenie 4 modułów kursu CCNA ROUTING & SWITCHING w ciągu jednego roku akademickiego, tzn. do lutego 2019 r.

2. Kurs CCNP ROUTE wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać się w weekendy, przeważnie w soboty, w godzinach 17:00-20:30. Planujemy 14 spotkań. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu odpowiedni licznej grupy, nie wcześniej niż 10 marca. Grupa zajęciowa będzie liczyć około 12 osób.

3. Kurs CCNP SWITCH wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać się w weekendy. Planujemy 11 spotkań. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu odpowiedni licznej grupy.

4. Kurs CCNP TSHOOT wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać się w dni powszednie (środy lub piątki, do ustalenia po zebraniu grupy), w godzinach 18:00-21:30. Planujemy 10 spotkań. Zajęcia rozpoczną się nie wczesniej niż 23 marca. Grupa zajęciowa będzie liczyć około 12 osób.

Osoby zainteresowane będą miały możliwość kontynuacji szkolenia na innych kursach CCNP, o ile zostaną utworzone odpowiednio liczne grupy.

ZGŁOSZENIE ZAINTERESOWANIA SZKOLENIAMI

Poprzez niniejszy formularz można zgłosić swoje zainteresowanie wybranymi szkoleniami (zarówno CCNA, jak i CCNP). Na podstawie przesłanych do nas danych w przyszłości będzie Pan(i) powiadamiany(a) ze stosownym wyprzedzeniem o rozpoczynających się kursach i terminach zapisów na nie.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs, a jedynie wyrazem zainteresowania powiadomieniami o szkoleniach. By zostać uczestnikiem kursu, należy wziąć udział w zapisach w określonym terminie.

UWAGA! Zgłoszenia ważne są jeden rok akademicki.