ZAPISY NA NOWY KURS

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczynamy kolejny nabór na szkolenia Cisco Networking Academy Program.

Poprzez poniższy formularz można zadeklarować chęć zapisu na tworzony kurs. Na podstawie przesłanych do nas danych będą tworzone listy uczestników. Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs. W najbliższym czasie, Ci z Państwa, którzy dostaną się na listę uczestników otrzymają potwierdzający e-mail, który zawierać będzie dalsze instrukcje (sposób dokonania wpłaty, termin rozpoczęcia zajęć, miejsce spotkań itp). Prosimy o niedokonywanie wcześniejszych wpłat.

W przypadku prowadzenia równoczesnego naboru na kilka kursów, bardzo prosimy o poprawne zadeklarowanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.

UWAGA! Formularz nie wysyła żadnego automatycznego powiadomienia o zapisie.

1. Kurs CCNA Cybersecurity Operations wersja 1.1 - ZAJĘCIA ZDALNE

Zdalne zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki, w godz. 18.00 - 21.30. Planujemy 14 spotkań. Planowany termin rozpoczęcia zajęę podany zostanie po zebraniu grupy.

Spotkania odbywać się będą z wykorzystaniem platformy Cisco Webex Meetings (dostęp przez desktopowego klienta lub przeglądarkę, nie wymaga żadnych opłat). Uczestnikom kursu udostępnione zostaną maszyny wirtualne przygotowane do realizacji zadań do instalacji we własnym środowisku (zalecany hypervisor: VirtualBox 6, dostępne wolne 12 GB pamięci RAM oraz ok. 40 GB dysku twardego). Po zajęciach udostępniane będą także nagrania z wirtualnych spotkań.

2. Kurs CCNP ROUTE wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać się w weekendy, w soboty w godzinach 17:00-20:30. Planujemy 14 spotkań. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu grupy. Grupa zajęciowa będzie liczyć około 12 osób.

3. Kurs CCNP TSHOOT wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać w godzinach 18:00-21:30, dzień do ustalenia po zebraniu chętnych. Planujemy 10 spotkań. Grupa zajęciowa będzie liczyć około 12 osób.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: klik