ZAPISY NA NOWY KURS

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczynamy kolejny nabór na szkolenia Cisco Networking Academy Program.

Poprzez poniższy formularz można zadeklarować chęć zapisu na tworzony kurs. Na podstawie przesłanych do nas danych będą tworzone listy uczestników. Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs. W najbliższym czasie, Ci z Państwa, którzy dostaną się na listę uczestników otrzymają potwierdzający e-mail, który zawierać będzie dalsze instrukcje (sposób dokonania wpłaty, termin rozpoczęcia zajęć, miejsce spotkań itp). Prosimy o niedokonywanie wcześniejszych wpłat.

W przypadku prowadzenia równoczesnego naboru na kilka kursów, bardzo prosimy o poprawne zadeklarowanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.

UWAGA! Formularz nie wysyła żadnego automatycznego powiadomienia o zapisie.

1. Kurs CCNA SECURITY wersja 2.0

Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki, w godz. 18.00-21.30. Planujemy 14 spotkań. Zajęcia rozpoczną się 11 września 2018 r., rozpoczęcie kursu jest już gwarantowane (minimalna liczba osób potrzebna do uruchomienia szkolenia została już zebrana).

2. Kurs CCNP ROUTE wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać się w weekendy, przeważnie w soboty, w godzinach 17:00-20:30. Planujemy 14 spotkań. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu odpowiednio licznej grupy. Grupa zajęciowa będzie liczyć około 12 osób.

3. Kurs CCNP SWITCH wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać się w weekendy. Planujemy 11 spotkań. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu odpowiedni licznej grupy.

4. Kurs CCNP TSHOOT wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać się w dni powszednie (środy lub piątki, do ustalenia po zebraniu grupy), w godzinach 18:00-21:30. Planujemy 10 spotkań. Grupa zajęciowa będzie liczyć około 12 osób.

Osoby zainteresowane będą miały możliwość kontynuacji szkolenia na innych kursach CCNP, o ile zostaną utworzone odpowiednio liczne grupy.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: klik