ZAPISY NA NOWY KURS

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczynamy kolejny nabór na szkolenia Cisco Networking Academy Program.

Poprzez poniższy formularz można zadeklarować chęć zapisu na tworzony kurs. Na podstawie przesłanych do nas danych będą tworzone listy uczestników. Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs. W najbliższym czasie, Ci z Państwa, którzy dostaną się na listę uczestników otrzymają potwierdzający e-mail, który zawierać będzie dalsze instrukcje (sposób dokonania wpłaty, termin rozpoczęcia zajęć, miejsce spotkań itp). Prosimy o niedokonywanie wcześniejszych wpłat.

W przypadku prowadzenia równoczesnego naboru na kilka kursów, bardzo prosimy o poprawne zadeklarowanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.

UWAGA! Formularz nie wysyła żadnego automatycznego powiadomienia o zapisie.

1. Kurs CCNA Routing & Switching (moduł 1) wersja 6.0

Zajęcia odbywać będą się w soboty i/lub niedziele w godzinach porannych (grupa 1) i wczesnopopołudniowych (grupa 2). W ramach modułu 1 CCNA R&S odbędzie się 50 godzin lekcyjnych zajęć w laboratorium czyli 11 spotkań po ok. 4,5 godzin lekcyjnych (ok. 3,5 zegarowych). Grupy liczyć będą 13-15 osób. Pierwsze zajęcia odbędą się natychmiast po zebraniu grupy ćwiczeniowej (październik br.).
Planujemy przeprowadzenie wszystkich czterech modułów kursu CCNA ROUTING & SWITCHING w ciągu jednego roku akademickiego, tzn. do czerwca 2019 r.

2. Kurs CCNP SWITCH wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać się w weekendy. Planujemy 11 spotkań. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu odpowiednio licznej grupy.

3. Kurs CCNP TSHOOT wersja 7.1

Zajęcia będą odbywać się w dni powszednie (środy lub piątki, do ustalenia po zebraniu grupy), w godzinach 18:00-21:30. Planujemy 10 spotkań. Grupa zajęciowa będzie liczyć około 12 osób.

Osoby zainteresowane będą miały możliwość kontynuacji szkolenia na innych kursach CCNP, o ile zostaną utworzone odpowiednio licznej grupy.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: klik